Deniz Ticaret Odası Meclis Toplantısı'na Katılım

09 Mayıs 2019Deniz Ticaret Odası Meclisinin aylık olağan toplantılarında Sivil Toplum Kuruluşlar ve sektörlerinden geniş bir katılımla yapılmakta olup, denizcilik sektörünün gündeminde olan konular görüşülmektedir. Bu kapsamda, Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı ve HİB Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Salih Zeki ÇAKIR başkanlığında 9 Mayıs 2019 günü düzenlenen Deniz Ticaret Odası Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı’na  HİB Yönetim Kurulu Üyeleri davet edilmiştir. 

Bahse konu toplantıya HİB Yönetim Kurulu’ndan Yönetim Kurulu Başkanı Sn. M. İlker AYCI, Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Sn. Mehmet ERDOĞAN, Yönetim Kurulu Üyeleri Sn. Dr. Mustafa AYDIN ve Sn. F. Volkan KAZOVA teşrif etmişlerdir. İMMİB Genel Sekreterliğinden ise toplantıya İMMİB Genel Sekreter Yardımcısı Sn. Fatih ÖZER katılmışlardır.

İlgili toplantı kapsamında İMMİB Genel Sekreter Yardımcısı Sn. Fatih ÖZER HİB ile ilgili tanıtım sunumu gerçekleştirmiştir. Tanıtım sunumunun ardından HİB Yönetim Kurul Başkanı Sn. M. İlker AYCI yaptığı konuşmada Denizcilik hizmetlerinin ülke ekonomisi için sahip olduğu öneme vurgu yaparak hizmet sektörü ile ilgili bilgiler vermiş ve HİB’nin yapmış olduğu faaliyetler hakkında dinleyicilere bilgiler aktarmıştır.